top of page
Ayçiçeği tarlasında olgun bir ayçiçeği, verimli tarım

Hasfin

HAKKIMIZDA

Hasfin » Hakkımızda

Hasfin olarak tarım ve hayvancılık faaliyeti ile uğraşan küçük üreticilerin ülkemizin geleceği olduğuna inanmakta ve onların ihtiyaçlarının ülkemizin önemli meselelerinden biri olduğunu düşünmekteyiz. 

Şirketimiz Tarafından geliştirilen risk skorlama modelini işlemlerimizde kullanarak, yurdumuzdaki çiftçilerin ve hayvancılık faaliyeti ile uğraşan küçük üreticilerin tohum, yem ve gübre gibi tüm tarım ve hayvancılık girdilerine mümkün olan en uygun fiyatları sağlayarak hasatta veya hayvan ya da ürün satışı sonrasında ödeme fırsatları tanıyarak ulaşmalarını sağlamaktayız.


Çiftçilerimiz ve hayvancılık faaliyeti ile uğraşan küçük üreticilerimiz istedikleri ürüne, kendi hasat, hayvan ya da ürün satışı takvimlerine göre belirleyecekleri vadelerle ve değişik ödeme seçenekleriyle, kefilsiz ve teminatsız ulaşabilmekte, işlemlerini her bölgede bulunan satış noktalarımız ve satış ortaklarımız kanalıyla çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilmektedirler.


Hasfin, kendilerine özel ödeme planları ile ihtiyaç duydukları gübre, tohum ve yem gibi tarım ve hayvancılık girdilerini satın alan çiftçi ve hayvancılık faaliyeti ile uğraşan küçük üreticilerimize değer katmak ve verimliliklerini arttırmak amacıyla zirai ve hayvancılık danışmanlığı, toprak analizine göre gübre ve tohum önerileri, hayvan cinsi ve ırkına uygun yem önerileri, uydu görüntüleri, meteoroloji verileri ve yağış radarlarından alınan veri analizleri vasıtasıyla zirai ürünlerin gelişim ve hasat takibi gibi hizmetleri de ücretsiz sunarak farklılık yaratmayı amaçlamaktadır.

Tüm bunlarla paralel olarak, birçok üreticinin bilmediği veya bilip de çok pahalı olduğunu düşündüğü teknolojik çözümleri tarıma entegre etmekteyiz. Bu teknolojik çözümleri çiftçimize öğretmekte, bayilerle paylaşıp yaygınlaşmasını sağlamaktayız. 


Hasfin, tarım ve hayvancılık sektörüne sürekli ve yorulmadan değer katma, çiftçi ve hayvancılık faaliyeti ile uğraşan küçük üreticilerin

Tohumdan Hasata Yanında olma çabasındadır.

Hasfin - HST tarım video
İnekler ve hayvancılık faaliyeti ile uğraşan küçük üretici
hasfin-logo_200x100px-beyaz.png
Tohumdan Hasata Yanınızda
bottom of page