top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıHST Tarim

HST Tarım Desteğe Devam | 18.02.2022

Güncelleme tarihi: 18 Şub 2022

Hakimiyet Gazetesi'nin haberi


HST Tarım A.Ş., 'Hasfin' markası adı altında makine öğrenmesine dayalı kendi geliştirdiği teknolojiyi baz alarak çiftçilerimize vadeli gübre, yem, tohum, sulama sistemleri ve tarım ekipmanlarını uygun ödeme şartlarıyla alışveriş anında tedarik etmektedir.

Hasfin ilerleyen dönemlerde de çiftçilerimize katma değer yaratmaya, her anlamda verimliliklerini ve kazançlarını arttırmaya yönelik çalışmalarına, tarımda kadınları desteklemeye özen göstererek, devam edecektir. Gerek tarımsal faaliyetlerde, gerekse hayvancılıkta verimlilik ve karlılığın sağlanabilmesi için üreticilerimizin mevcut ve geleneksel hale gelmiş üretim alışkanlıklarını bırakıp, uygun yöntem ve teknolojileri kullanarak doğru miktarda ve doğru girdileri kullanarak verimliliğe ulaşması önem arz etmektedir. Hasfin bu konularda da çiftçilerine destek olmak amacındadır. Hasfin 2021 Ekim ayında Trakya bölgesinde faaliyete başlamış, hızla Güney Marmara, Ege ve İç Anadolu ekiplerini kurmuştur.


Önümüzdeki dönemlerde Batı Karadeniz, Batı ve Doğu Akdeniz bölgeleri faaliyete başlayacaktır. Hasfin olarak 100'ü aşan satış kanalı ve konusunda uzman kadromuz, önde gelen yatırımcılarımız ve güçlü finansman yapımızla büyüyerek çiftçilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.
KAYNAK: www.hakimiyet.com


Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page